Banesë – Zyre 95m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxhërve

430 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 10 Maj, 2023
  • 1 Banjo
  • 95.00 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtimit Driloni Com.
Kompleksi ka standard të lartë ndërtimi, si fasadë ventiluese, dritare me 3 xhama, 2 ashensorë, hapësira gjelbëruese, etj.
Banesa është shumë e përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive afariste, si zyre.
Banesa ka këtë renditje:
| 3 Hapësira pune
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Ballkon

ID e pronës: 22984
Çmimi: 430 €
Sipërfaqja: 95.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atra ...
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shum ...
1 1 58.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 94m² me #QIRA në ‘Nartel Center...

600 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti ës ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 75m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
2 1 80.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 91m² me #QIRA në Rrugën C

430 € / muaji
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shë ...
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për nj ...
2 1 91.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings