Banesë – Zyre 100m² me #QIRA në Qendër

650 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 3 Nëntor, 2023
  • 1 Banjo
  • 100.00 m2

Përshkrimi

Banesa – zyrja me sipërfaqe 100m² ndodhet në Qendër, afër Swiss Diamond Hotel.
Është tërësisht funksionale dhe sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: 3 Hapësira pune | 1 Kuzhinë | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm dhe me frekuentim të lartë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26176
Çmimi: 650 € / muaji
Sipërfaqja: 100.00 m2
Dhoma: 4
Banjo: 1
Veçori tjera
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 77m² me #QIRA në Rrugën C

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale ...
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e k ...
2 1 77.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA te Qafa

420 € / muaji
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është t ...
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe f ...
2 2 80.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 97m² me #QIRA në Emshir

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orient ...
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orientimin jug-perëndim. Banesa ...
2 1 97.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Duplex 80m² me #QIRA në Darda...

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është të ...
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është tërësisht funksionale dhe e ...
2 1 80.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings