Banesë – Lokal 192m² me #QIRA në lagjen Bregu i Diellit

900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Shtator, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 3 Banjo
  • 192.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin e ndërtuar nga kompania ‘VG Construction’.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar në mënyrë elegante, e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim natyral, ka ngrohje me energji elektrike.
Ndërtesa gjithashtu ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi ( 1 Master Bedroom) | 2 Banjo | 1 Tualet | 2 Depo | 2 Ballkona | 1 Terasë
Banesa ka lokacion të përshtatshëm për banim apo për zhvillimin e veprimtarive afariste. Në çmim përfshihet dhe një garazhë.

*Banesa lirohet me datën 01.10.2023.

ID e pronës: 24750
Çmimi: 900 € / muaji
Sipërfaqja: 192.00 m2
Dhoma: 5
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 3
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Lokal
Me qira

Lokal 100m² me #QIRA në Bregun e Diellit

630 € / muaji
Lokali me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit. Lokali posedon katër hapësira ...
Lokali me sipërfaqe 100m² ndodhet në lagjen Bregu i Diellit. Lokali posedon katër hapësira pune, një banjo, një dep ...
1 100.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 98m² me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komple ...
Banesa me sipërfaqe 95m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Viva Fresh. Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjith ...
2 2 95.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Duplex 200m² for #RENT in Lakrishtë

Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in ...
Duplex apartment with an area of 200m² is located in the ‘Arting’ complex, in the Lakrisht neighborhood ...
2 2 200.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 60m² me #QIRA në Emshir

330 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në lagjen Emshir, afër Stacionit të Autobusëve. Banesa është komplet e mobiluar, k ...
1 1 60.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings