Banesë 99.87m² në #SHITJE në Dukagjini Residence, Lakrishtë

Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 99.87 m2

Përshkrimi

Karakteristikat e banesës janë: mure të trashësisë cca 12cm me pllakë të dyfishtë dhe izolim zanor që e ndalojnë zhurmën, dyer të hyrjes në banesë me një dizajn të kendshëm dhe modern me gjerësi 1m e pajisur me kyç të sigurisë, dyer të mbrendshme të punuara nga materiale “Mediapan”, parket të lameluar tre-shtresor në sipërfaqe dru bungu, sistem të ventilimit, sistem të klimatizimit, sistem të ngrohjes nën dysheme me Termokos, fasadë ventiluese, xhama tre shtresorë me ajrosje, etj. Banesa posedon fletë poseduese.
Objekti ofron siguri 24h nën mbikqyrjen e sigurimit fizik dhe të kamerave, recepsion në të dy hyrjet, si dhe posedon 3 ashensor.
Banesa ka këtë renditje: Qëndrimin ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Depo | 1 Ballkon.
Në çmim përfshihen një garazhë dhe një depo.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23147
Sipërfaqja: 99.87 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings