Banesë 97m² me #QIRA në kompleksin e ‘ACG’, Prishtina e Re

700 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 97.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrugën A.

Banesa është komplet e mobiluar dhe e dizajnuar me një stil mjaft luksoz, me mobilje tejet të bukura, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale, dysheme parket, pllaka dhe sanitari shumë cilësore, etj. Sistemin e ngrohjes e ka ndërdysheme me rrymë. Objekti karakterizohet me cilësi të lartë ndërtimi dhe posedon: izolim me fasadë ventiluese, dritare me xhama treshtresorë, siguri 24h të objektit dhe hapësirave përreth, ujë 24h, mirëmbajtje të përhershme të objektit dhe hapësirave të përbashkëta, 2 ashensor, garazha nëntokësore dhe parking të jashtëm të mjaftueshëm, etj.

Banesa ka këtë renditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Depo | 1 Ballkon.

Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme dhe të qetë për banim, në afërsi të Fakultetit të Mjekësisë, Fakultetit Teknik, QKUK, dhe shumë pjesë tjera esenciale.

Në çmim përfshihet interneti dhe një garazhë.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 26235
Çmimi: 700 € / muaji
Sipërfaqja: 97.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 77m² me #QIRA në Rrugën C

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale ...
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e k ...
2 1 77.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA te Qafa

420 € / muaji
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është t ...
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe f ...
2 2 80.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 97m² me #QIRA në Emshir

600 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orient ...
Banesa me sipërfaqe 97m² ndodhet në Emshir, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ka orientimin jug-perëndim. Banesa ...
2 1 97.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë – Duplex 80m² me #QIRA në Darda...

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është të ...
Banesa me sipërfaqe 80m² neto ndodhet në Dardani, mbi pllatonë e Kurrizit. Banesa është tërësisht funksionale dhe e ...
2 1 80.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings