Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 94.00 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa është e mobiluar në tërësi me mobile të reja dhe ka izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, laminat të cilësisë së lartë, sistem të ngrohjes me rrymë, etj.
Objekti posedon: 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim 24h nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Para objektit do te shtrihet Rruga A.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 2 dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Wc | 2 Ballkona

ID e pronës: 24871
Sipërfaqja: 94.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 50.54m² në #SHITJE në objektin e Nart...

62,000 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në ...
1 1 50.54 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 83m² në #SHITJE në ‘Panorama Re...

1,100 € / m²
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Constru ...
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Construction’. Banesa pose ...
2 1 83.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 70m² neto në #SHITJE në Dragodan / Ar...

106,500 €
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Dragodan, afër Meridian-it. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Dragodan, afër Meridian-it. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksion ...
2 1 70.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings