Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Residence’, Dragodan

1,300 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 92.72 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Lesna’, në Dragodan.
Kompleksi banesor TED Residence, ofron komplekse banimi me dizajne mahnitëse arkitektonike, duke u ndërtuar sipas standardeve më të avancuara Europiane. Një kompleks i cili shfrytëzon bukurinë e rrethinës së saj, që rrezaton ngrohtësi dhe elegancë, dhe është i përshtatshëm për personat me shije, stile dhe nevoja të ndryshme të jetës. Gjendet vetëm dy minuta larg në këmbë nga Qendra e Prishtinës, me qasje nga të gjitha anët e qytetit.
Objekti do të jetë i pajisur me ashensorë dhe do të ketë hapësirë parkingu.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Wc | 1 Ballkon.

Banesa ka mundësi të blerjes dhe përmes bankës NLB me 10% participim, afat kthimi deri në 25 vjet dhe hipotekë vetëm banesa e financuar nga Banka.

ID e pronës: 25995
Çmimi: 1,300 € / m²
Sipërfaqja: 92.72 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 90m² në #SHITJE në objektin e Nartel ...

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Na ...
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacioni ...
2 2 90.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E shitur

Banesë 64m² në #SHITJE në Dardani

126,000 €
Banesa me sipërfaqe 64m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është e pajisur me fletë posedues ...
Banesa me sipërfaqe 64m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është e pajisur me fletë poseduese. Sistemin e ngrohjes e ...
2 1 64.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E shitur

Banesë 93.5m² në #SHITJE në objektin e Narte...

1,350 € / m²
Banesa me sipërfaqe 93.5m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘ ...
Banesa me sipërfaqe 93.5m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacio ...
2 1 93.50 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate