Banesë 92.28m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Emshir

129,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 11 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 92.28 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 92.28m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale, dhe posedon sistem të ngrohjes nën dysheme me energji elektrike (së shpejti do të bëhet lidhja me Termokos).
Objekti posedon: 2 ashensorë, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim 24h nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 1 Tualet | 2 Ballkona
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

ID e pronës: 24939
Çmimi: 129,000 €
Sipërfaqja: 92.28 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings