Banesë 90m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Qershor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, ndërtuar nga Berisha Group.
Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, është tërësisht e re dhe e pa banuar më parë.
Ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23008
Çmimi: 400 €
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 86m² me #QIRA te 4 Llullat

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funk ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngroh ...
2 1 86.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 36m² neto me #QIRA në Dardani

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe fu ...
Banesa me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngr ...
1 1 36.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 176m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëv...

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 176m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 176m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës. Banesa është tërësisht e re, fun ...
3 2 176.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings