Banesë 90.9m² në #SHITJE në ‘Park Residence’, Prishtina e Re

97,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Prill, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 91 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, ndërtuar nga Berisha Group.
Banesa është tërësisht funksionale, ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, ndriçim natyral, si dhe ndodhet në një lokacion të qetë për banim.
Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
| Kati i 3-të
Banesa ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22703
Çmimi: 97,000 €
Sipërfaqja: 91 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 100.3m² në #SHITJE te Prishtina e Re

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te Prishtina e Re. Kompleks ...
2 1 100 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.3m² në #SHITJE te ‘Park Resi...

96,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtu ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, i cili është duke u ndërtuar nga Berisha Group. Obj ...
2 1 91 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 93 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 66.4m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

130,000 €
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘ ...
Banesa ndodhet në Bregun e Diellit, në objektin e ndërtuar nga ONTEX, afër shkollës ‘Ismail Qemajli’. Ë ...
2 1 66 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings