Banesë 89.93m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Emshir

1,400 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Nëntor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 89.93 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacionit të autobusëve.
Banesa ka izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, etj. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Objekti posedon 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Banesa ka këtë renditje: Qendrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim, në afërsi të gjitha shërbimeve esenciale.

ID e pronës: 26247
Çmimi: 1,400 € / m²
Sipërfaqja: 89.93 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 124.73m² në #SHITJE te Prishtine e Re

950 € / m²
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa është e orientuar nga lindj ...
3 2 124.73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 168m² + 90m² në #SHITJE në Bregun ...

270,000 €
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse ...
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse është pjesërisht i mobil ...
3 2 258.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 110m² në #SHITJE në Emshir

120,000 €
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me f ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me fletë poseduese. Banesa ës ...
3 1 110.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings