Banesë 85m² me #QIRA në Emshir

350 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Gusht, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 85.00 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në Emshir tek ‘Kullat e Arabëve’.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, posedon sistem të ngrohjes me Termokos, etj.
Objekti posedon: ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, hapësirë gjelbëruese, etj.
Rënditja :
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

ID e pronës: 23603
Çmimi: 350 € / muaji
Sipërfaqja: 85.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Duplex 154m² me #QIRA në Linda Premium Resid...

650 € / muaji
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen P ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ësh ...
4 2 154.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate