Banesë 75m² me #QIRA në Emshir

430 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 25 Korrik, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 75.00 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin ‘Riera’, ndërtuar nga kompania ‘Lesna’.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa është tërësisht e re dhe e mobiluar në mënyrë moderne, me stil elegant, posedon sistem të ngrohjes me Termokos, klimë etj.
Objekti posedon: ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim 24h nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Rënditja:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Banesa do të jetë e lirë nga data 1 Shtator.

ID e pronës: 24207
Çmimi: 430 € / muaji
Sipërfaqja: 75.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 138m² me #QIRA te Mati 1

550 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 138m² ndodhet te Mati 1, në objektin e Green Emerald. Banesa është tër ...
Banesa me sipërfaqe 138m² ndodhet te Mati 1, në objektin e Green Emerald. Banesa është tërësisht e re dhe e mobilua ...
3 2 138.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 90m² me #QIRA në Emshir

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga ‘Narte ...
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga ‘Nartel’. Banesa ka izoli ...
2 1 90.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings