Banesë 71m² neto në #SHITJE në Dardani

120,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Gusht, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 71.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 71m² neto me lokacion ndodhet në Dardani, afër Bashkësisë Lokale.
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku, me orientim nga Jugu – Perëndimi. Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim.
Banesa është e pajisur me fletë poseduese, është tërësisht funksionale, ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrim ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24538
Çmimi: 120,000 €
Sipërfaqja: 71.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Fletë poseduese
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 58.81m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 58.8m² ndodhet në Bregun e Diellit, afër Postës. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobil ...
1 1 58.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 124.73m² në #SHITJE te Prishtine e Re

950 € / m²
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa ës ...
Banesa me sipërfaqe 124.73m² ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Banesa është e orientuar nga lindj ...
3 2 124.73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Penthouse 168m² + 90m² në #SHITJE në Bregun ...

270,000 €
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse ...
Penthouse me sipërfaqe banimi 168m² dhe terasë 90m² ndodhet në Bregun e Diellit. Penthouse është pjesërisht i mobil ...
3 2 258.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 110m² në #SHITJE në Emshir

120,000 €
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me f ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet në Emshir, në kompleksin “Fitorja”. Është e pajisur me fletë poseduese. Banesa ës ...
3 1 110.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings