Banesë 70.5m² neto në #SHITJE në Fushë Kosovë

63,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 19 Korrik, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 70.50 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë së ndërtimit ‘Tregtia’, tek ‘Bau Market’.
Banesa është e re, e pa banuar më parë. Është e pajisur me fletë poseduese.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për një jetë sa më të rehatshme.
Ndërtesa posedon hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë dhe ashensor. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Në çmim përfshihet dhe një garazhë dhe kontrata për pronën bëhet tek Noteri.

ID e pronës: 23717
Çmimi: 63,000 €
Sipërfaqja: 70.50 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Dokumentacion të rregullt
Fletë poseduese
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesa 97.5m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

600 € / m²
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtat ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje ...
2 1 97.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 112.7m² në SHITJE në Fushë Kosovë

Banesa ndodhet në objektin ‘London Residence’ nga kompania ‘Orienti Cons ...
Banesa ndodhet në objektin ‘London Residence’ nga kompania ‘Orienti Construction’. Banesa n ...
3 1 112.70 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesat 111.6m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

650 € / m²
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi Group. Banesa ka një lokacion shumë të p ...
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi Group. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të s ...
2 2 111.60 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings