Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Residence, Prishtina e Re

450 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Shkurt, 2024
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 65.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar në mënyrë moderne tejet luksoze, me mobile tërësisht të reja.
Banesa është e pajisur dhe me sistemin Smart Home. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon.
Ndërtesa posedon ashensorë, ofron hapësirë të mjaftueshme parkingu dhe kënd për lojëra për fëmijë.
Banesa ndodhet në një zonë tejet të përshtatshme dhe të qetë për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 27741
Çmimi: 450 € / muaji
Sipërfaqja: 65.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Duplex 154m² me #QIRA në Linda Premium Resid...

650 € / muaji
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen P ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ësh ...
4 2 154.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Banesë 86m² me #QIRA te 4 Llullat

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funk ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngroh ...
2 1 86.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

Ardit Kryeziu