Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan

400 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 12 Shtator, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 58.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa është e mobiluar në tërësi me mobile të reja dhe ka sistemin e ngrohjes me rrymë.
Objekti posedon: ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim 24h nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

ID e pronës: 24952
Çmimi: 400 € / muaji
Sipërfaqja: 58.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 86m² me #QIRA te 4 Llullat

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funk ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet tek 4 Llullat. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngroh ...
2 1 86.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 36m² neto me #QIRA në Dardani

250 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe fu ...
Banesa me sipërfaqe 36m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngr ...
1 1 36.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 176m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëv...

900 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 176m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës. Banesa ...
Banesa me sipërfaqe 176m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës. Banesa është tërësisht e re, fun ...
3 2 176.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings