Banesë 55.7m² në #SHITJE në Dardani

120,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 5 Shtator, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 55.70 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dardani, afër shkollës ‘Xhemail Mustafa’, me orientim në Lindje. Ndodhet në një lagje tejet të përshtatshme për banim.
Banesa është e pajisur me fletë poseduese, është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
| Kati i 8-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrim ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24062
Çmimi: 120,000 €
Sipërfaqja: 55.70 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Klimë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 50.54m² në #SHITJE në objektin e Nart...

62,000 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në ...
1 1 50.54 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 83m² në #SHITJE në ‘Panorama Re...

1,100 € / m²
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Constru ...
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Construction’. Banesa pose ...
2 1 83.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings