Banesë 50m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Emshir

70,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 28 Shtator, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 50.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 50m² ndodhet në lagjen Emshir, në kompleksin e sapo ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’.
Banesa është tërësisht e re dhe funksionale, dhe posedon sistem të ngrohjes nën dysheme me energji elektrike (së shpejti do të bëhet lidhja me Termokos).
Objekti posedon: 2 ashensorë, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim 24h nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo | 1 Ballkon
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

ID e pronës: 24928
Çmimi: 70,000 €
Sipërfaqja: 50.00 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 86m² në #SHITJE në Dragodan

115,000 €
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. Banesa e orientuar në lin ...
2 1 86.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings