Banesë 50.54m² në #SHITJE në objektin e Nartel Exin, Emshir.

62,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 8 Shtator, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 50.54 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa do të ketë: izolim termik dhe akustik, dritare me xhama 4 stinorë, fasadë ventilluse, etj.
Objekti do të ketë: 2 ashensor, parking të jashtëm të mjaftueshëm, sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave, etj.
Banesa ka këtë renditje:
| Qendrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

*Banesa do të jetë e gatshme për banim në fund të vitit 2024.

ID e pronës: 24545
Çmimi: 62,000 €
Sipërfaqja: 50.54 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 83m² në #SHITJE në ‘Panorama Re...

1,100 € / m²
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Constru ...
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Construction’. Banesa pose ...
2 1 83.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 70m² neto në #SHITJE në Dragodan / Ar...

106,500 €
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Dragodan, afër Meridian-it. Banesa është tërësish ...
Banesa me sipërfaqe 70m² neto ndodhet në Dragodan, afër Meridian-it. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksion ...
2 1 70.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings