Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Shtator, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 45.50 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt.
Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, dhe është e orientuar në lindje.
Ndërtesa ku ndodhet banesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme parkingu.
Banesa ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 1 Dhomë gjumi | 1 Banjo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24880
Çmimi: 58,000 €
Sipërfaqja: 45.50 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 90m² në #SHITJE në objektin e Nartel ...

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Na ...
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacioni ...
2 2 90.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 64m² në #SHITJE në Dardani

126,000 €
Banesa me sipërfaqe 64m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është e pajisur me fletë posedues ...
Banesa me sipërfaqe 64m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është e pajisur me fletë poseduese. Sistemin e ngrohjes e ...
2 1 64.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings