Banesë 176m² me #QIRA në Lagjen e Muhaxherëve

900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Janar, 2024
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 176.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 176m² ndodhet në Lagjen e Muhaxherëve, tek Ambasada e Zvicrës.
Banesa është tërësisht e re, funksionale dhe e mobiluar në mënyrë moderne.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe posedon klimë.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom) | 1 Dhomë pune | 2 Banjo | 1 Ballkon | 1 Terasë.
Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, në afërsi të gjitha shërbimeve për banorë.

ID e pronës: 27067
Çmimi: 900 € / muaji
Sipërfaqja: 176.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Duplex 154m² me #QIRA në Linda Premium Resid...

650 € / muaji
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen P ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ësh ...
4 2 154.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
Ardit Kryeziu
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

Ardit Kryeziu