Banesë 127m² me #QIRA në Bregun e Diellit

450 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 9 Tetor, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 127.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 127m² ndodhet në Bregun e Diellit.
Është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë dhe tryezari | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona.
Banesa ndodhet në një zonë tejet të përshtatshme për banim, në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.

ID e pronës: 25684
Çmimi: 450 € / muaji
Sipërfaqja: 127.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
E mobiluar

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Duplex 154m² me #QIRA në Linda Premium Resid...

650 € / muaji
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen P ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ësh ...
4 2 154.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate