Banesë 112.7m² në SHITJE në Fushë Kosovë

Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Dhjetor, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 112.70 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin ‘London Residence’ nga kompania ‘Orienti Construction’.
Banesa ndodhet afër shkollës së re fillore si dhe afer kopshtit për fëmijë.
Kompleksi ju ofron një jetë të rehatshme, hapësira gjelbëruese me vende të mjaftueshme për rekreacione përfshirë kënde lojërash për fëmijë dhe parkingje të mjaftueshme për banorët e kompleksit.
Kompleksi posedon: Bodrum me hapësira parkingu, Parking në hapësirat jashtme të objektit, Hapësirë të gjelbëruar, Infrastrukturë moderne, Sistem të integruar për siguri, Sistemi I ujësjellësit me të gjitha pajisjet Geberit, Akustika 100%, Ujë 24h, Ngrohje nën dysheme, Sistemi I mbushjeve për veturat elektrike, etj.
• Kati i 7-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Depo
• Ballkon

*Banesa do të jetë tërësisht e përfunduar në muajin Mars 2023.

ID e pronës: 20628
Sipërfaqja: 112.70 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem alarmi
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 70.5m² neto në #SHITJE në Fushë Kosov...

63,000 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë së ndërtimit ‘Tregtia’, tek ‘Ba ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë së ndërtimit ‘Tregtia’, tek ‘Bau Market’. Banesa ë ...
2 1 70.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 97.5m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

600 € / m²
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtat ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje ...
2 1 97.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesat 111.6m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

650 € / m²
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi Group. Banesa ka një lokacion shumë të p ...
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi Group. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të s ...
2 2 111.60 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings