Banesë 110.89m² në #SHITJE te Prishtina e Re

111,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Maj, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 110.89 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Elena.
Kompleksi është duke u ndërtuar me cilësi të lartë, posedon parking të mjaftueshëm, hapësira gjelbëruese, mirëmbajtje dhe siguri të lartë, izolim termik dhe akustik, dy ashensor, etj.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Depo
| 1 Ballkon

*Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në vitin 2025.

Mundësia e pagesës: 30% me nënshkrimin e kontratës, 30% në Shtator të vitit 2023 dhe 40% në vitin 2024.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23079
Çmimi: 111,000 €
Sipërfaqja: 110.89 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings