Banesë 107m² në #SHITJE në Mati 1

135,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 4 Gusht, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 107.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Rrezja’ në Mati 1, në rrugën ‘Ndue Përlleshi. dhe ndodhet në katin e 9-të. Banesa ndodhet në një lagje të përshtatshme dhe ofron kushte shumë të mira banimi.
Është e pajisur me fletë poseduese dhe është tërësisht e mobiluar me shije të veqantë dhe moderne dhe ka pamje shumë të bukur e të hapur.
Banesa ka këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 24400
Çmimi: 135,000 €
Sipërfaqja: 107.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings