Banesë 107.55m² në #SHITJE në Mati 1

900 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Në shitje

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 26 Prill, 2023
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 107.55 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Sunny Side Residence’ të ndërtuar nga kompania T-Construction, në afërsi të Rrugës C.
Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 3 Dhoma gjumi
| 1 Bajo
| 1 Wc
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22913
Çmimi: 900 € / m²
Sipërfaqja: 107.55 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE te Prishtina e Re

Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Siste ...
Banesat me sipërfaqe të ndryshme ndodhen te Prishtina e Re, në kompleksin Vera Hill. Sistemin e ngrohjes e ka me en ...
Banesa
Në shitje

Banesë 61m² në #SHITJE në Bregun e Diellit

82,000 €
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orient ...
Banesa me sipërfaqe 61m² ndodhet në Bregun e Diellit, tek Banesat e Bardha. Është e orientuar nga lindja. ​Banesa ë ...
1 1 61.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Garsonjerkë 32m² në #SHITJE në Lagjen e Spit...

35,200 €
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka ësh ...
Garsonjerka me sipërfaqe 32m² ndodhet në Lagjen e Spitalit, afër Eulex-it. Garsonjerka është komplet e mobiluar dhe ...
1 32.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 86m² në #SHITJE në Dragodan

115,000 €
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. ...
Banesa me sipërfaqe 86m² ndodhet në Dragodan, në objektin e ndërtuar nga Kabashi Holding. Banesa e orientuar në lin ...
2 1 86.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings