Banesë 100m² me #QIRA në Pejton

900 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Shtator, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 100 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Pejton, në kompleksin e ndërtuar nga Prime Group.
Banesa është e mobiluar në mënyrë elegante, me mobilje tejet të bukura, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet funksionale. Posedon sistem të ngrohjes me Termokos, klimë, ndriçim natyral, etj. Është e orientuar nga lindja dhe perëndimi.
Objekti ofron ashensor, mirëmbajtje të rregullt të objektit dhe sigurim 24 orë.
Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka rëndtije:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20738
Çmimi: 900 € / muaji
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesa 85m² me #QIRA te Qafa.

490 € / muaji
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobilua ...
Banesa ndodhet Te Qafa, afër ‘Kafeve të vogla’. Banesa është komplet e mobiluar, posedon sistem të ngro ...
1 1 85 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 111.38m² me #QIRA në objektin e ̵...

350 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
3 1 111 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 115m² me #QIRA në Ulpianë.

700 € / muaji
Banesa ndodhet në objektin e ‘Beni Dona’ në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në ...
Banesa ndodhet në objektin e ‘Beni Dona’ në Ulpianë dhe ka qasje të shpejtë në të gjitha pjesët e qytet ...
3 1 115 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesa 153m² me #QIRA në Dragodan

800 € / muaji
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Banesa ka sistemin e ngrohjes ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ACG. Banesa ka sistemin e ngrohjes ndërdysheme me rrymë, kl ...
3 2 156 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings