Banesë 100.3m² në #SHITJE te Prishtina e Re

1,250 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Qershor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 100.30 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Albanica Residnence’, e cila ndodhet në hyrje te Prishtina e Re.
Kompleksi ka cilësi shumë të lartë, me arkitekturë moderne me sistem hoteli, me recepsion, lavanderi, mirëmbajtje dhe siguri 24/7.
Banesa do të ketë këtë renditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të gjumit
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Kompleksi do të jetë plotësisht funksional në fund të vitit 2023.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 23436
Çmimi: 1,250 € / m²
Sipërfaqja: 100.30 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings