Banesat 111.6m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

650 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 111.60 m2

Përshkrimi

Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Arditi Group.
Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm me qasje të shpejtë në rrugë. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
• Kati i 6-të dhe 7-të
Banesa ka këtë qëndrim:
• Qëndrimin ditor një
• Kuzhinë me tryezari
• 2 dhoma gjumi (njëra Master Bedroom)
• Banjo
• Wc
• Ballkon

ID e pronës: 19922
Çmimi: 650 € / m²
Sipërfaqja: 111.60 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 70.5m² neto në #SHITJE në Fushë Kosov...

63,000 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë së ndërtimit ‘Tregtia’, tek ‘Ba ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë së ndërtimit ‘Tregtia’, tek ‘Bau Market’. Banesa ë ...
2 1 70.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 97.5m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

600 € / m²
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtat ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, ndërtim i ALFEST. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje ...
2 1 97.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 112.7m² në SHITJE në Fushë Kosovë

Banesa ndodhet në objektin ‘London Residence’ nga kompania ‘Orienti Cons ...
Banesa ndodhet në objektin ‘London Residence’ nga kompania ‘Orienti Construction’. Banesa n ...
3 1 112.70 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings