Banesa – Zyre 93m² me #QIRA në Rrugën B

550 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E lëshuar

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Gusht, 2023
  • 1 Banjo
  • 93.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet tek objektet e Royal, afër ‘Viva Fresh’. Ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos dhe posedon hapësirë parkingu të mjaftueshme.
Banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ka këtë rënditje:
| 3 Hapsira Pune
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22043
Çmimi: 550 €
Sipërfaqja: 93.00 m2
Dhoma: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me Termokos
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Emshir

320 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksio ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në Emshir afër Tirana Lab. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sist ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 110m² me #QIRA te Prishtina e Re

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërt ...
Banesa me sipërfaqe 110m² ndodhet te Prishtina e Re, në Kompleksin Dora i cili është ndërtuar nga Condor. Banesa ës ...
3 2 110.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Duplex 154m² me #QIRA në Linda Premium Resid...

650 € / muaji
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen P ...
Banesa Duplex me sipërfaqe 154m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ësh ...
4 2 154.00 m2detajet
RH Real Estate
Banesa
E lëshuar

Banesë 65m² me #QIRA në Linda Premium Reside...

450 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagj ...
Banesa me sipërfaqe 65m² ndodhet në objektin ‘Linda Premium Residence’ në lagjen Prishtina e Re. Banesa ...
1 1 65.00 m2detajet
RH Real Estate
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings

RH Real Estate