Banesa 97m² me #QIRA në Emshir

600 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 14 Mars, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 97 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e ‘Partner&Dervisholli’, përballë ‘Hotel Nartel’.
Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ka sistemin e ngrohjes ‘Vaillant’ ndërdysheme, dy ashensor, parking nëntokësor, dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim. Banesa ka orientimin jug-perëndim.
• Kati i 2-të i banimit
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Banjo
• 1 Wc
• 1 Ballkon

ID e pronës: 20854
Çmimi: 600 €
Sipërfaqja: 97 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa 86m² (neto) me #QIRA në Dardani

Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
2 1 86 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 90m² me #QIRA në Dragoda...

350 €
Banesa ndodhet në Dragodan, afër ‘Ambasadës së Amerikës’. Ndodhet në një lokacion të përsh ...
Banesa ndodhet në Dragodan, afër ‘Ambasadës së Amerikës’. Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm, me qasje direkte ...
90 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Garsonjerkë 45m² me #QIRA në Dardani

270 €
Garsonjerka ndodhet në Dardani afër shkollës ‘Xhemail Mustafa’. Garsonjerka ës ...
Garsonjerka ndodhet në Dardani afër shkollës ‘Xhemail Mustafa’. Garsonjerka është komplet e mobiluar dh ...
1 1 45 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 42m² me #QIRA në Ulpianë

250 €
Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistem ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave. Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me Ter ...
1 1 42 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings