Banesa 94.1m² në #SHITJE në kompleksin “Leka Residence”, Lagjja e Spitalit.

900 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Dhjetor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 94.10 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Lagjen e Spitalit, në kompleksin që është duke u ndërtuar nga kompania ‘Cima Construction’.
Banesa ndodhet afër shkollës fillore ‘Pavarësia’.
Kompleksi ju ofron një jetë të rehatshme, hapësira gjelbëruese me vende të mjaftueshme për rekreacione përfshirë kënde lojërash për fëmijë dhe parkingje të mjaftueshme nëntokësore, dhe ndodhet afër të gjitha shërbimeve të nevojshme.
Kompleksi posedon: Infrastrukturë moderne, Sistem të integruar për siguri, Sistemi I ujësjellësit me të gjitha pajisjet Geberit, Dyer të blinduara dhe kundër zjarrit, Fasadë ventiluese, etj.
Banesa posedon Ashensor, Izolim termik dhe akustik, Sistemin e ngrohjes nën dysheme, Dysheme me parket ‘EGGER’, Dritare PVC me xhama treshtresor të llojit ‘Salamander’, etj.
*Para objektit do te shtrihet Rruga A.
• Kati i 6-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Depo
• Ballkon

ID e pronës: 20684
Çmimi: 900 € / m²
Sipërfaqja: 94.10 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings