Banesa 90.99m² në #SHITJE në Bregun e Diellit.

900 € /m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shtator, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 3.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Mega Building Construction’, prapa ‘Royal Mall’.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, me qasje shumë të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit.
Banesa posedon sistemin e ngrohjes me rrymë, ashensor dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
• Orientimi: Jug-perëndim
• Kati i 5-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë dhe tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

ID e pronës: 20428
Çmimi: 900 € /m²
Sipërfaqja: 3.00 m2
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings