Banesa 87m² (neto) në #SHITJE në Dardani

150,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Shtator, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 87 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku i Dardanisë.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e gatshme për banim, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, ka fletën poseduese.
Objekti gjithashtu ka ashensor dhe vendparkim të mjaftueshëm për klientët.
Ndodhet në një lokacion tejet të përshtatshëm për banim, në një pjesë afër çdo shërbimi të nevojshëm për klientë.
Banesa ndodhet në një lartësi që ofron pamje të mrekullueshme të qytetit.
• Kati i 9-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Wc
| 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20765
Çmimi: 150,000 €
Sipërfaqja: 87 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 79m² në #SHITJE në kompleksin ‘...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe për ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qen ...
2 1 79 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 122.68m² në #SHITJE në kompleksin e N...

850 € / m²
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. ...
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. Objekti është i pajisur ...
3 2 123 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 95.3m² në #SHITJE në objektin e ‘Nart...

117,000 €
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek ‘Hotel Nartel’ ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek ‘Hotel Nartel’ afër Stacionit të autobus ...
2 1 95 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 61.14m² në #SHITJE në kompleksin e Na...

850 € / m²
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. ...
Banesa gjendet në Kompleksin “B2” i cili është duke u ndërtuar nga Kompania “Nartel Exin”. Objekti është i pajisur ...
1 1 61 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings