Banesa 85m² me #QIRA në Lakrishtë

300 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shtator, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 85 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte mjaft të mira për banim.
Banesa posedon ashensor, sistem të ngrohjes me Termokos, ndriçim natyral, parking të mjaftueshëm, etj.
• Kati i 7-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| Banjo
| Depo
| Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20384
Çmimi: 300 € / muaji
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem alarmi

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Dardani.

330 € / muaji
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të m ...
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa pos ...
3 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 60m² me #QIRA në Ulpianë.

280 € /muaji
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa ësh ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 60 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 84m² me #QIRA në Dragodan.

360 € / muaji
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Butrinti’ ne Dragodan. Banesa ofron kushte shumë ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Butrinti’ ne Dragodan. Banesa ofron kushte shumë të mira banimi dhe ka pa ...
2 1 84 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 97m² me #QIRA në Lagjen Emshir

550 €
Banesa gjendet në objektin e ri të Partner&Dervisholli. • Kati i 2-të Banesa ka këtë r ...
Banesa gjendet në objektin e ri të Partner&Dervisholli. • Kati i 2-të Banesa ka këtë rënditje: • Qëndrimin dito ...
2 2 3 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings