Banesa 85m² me #QIRA në Dardani.

330 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 21 Korrik, 2022
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 85.00 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të mira për banim.
Banesa posedon ashensor, sistem të ngrohjes me Termokos, hyrje ne ndërtesë me çip, ndriçim natyral, etj.
• Kati i 1-rë
Banesa ka këtë rënditje:
| Sallon
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| Dhomë pune (mund të shfrytëzohet dhe si dhomë gjumi)
| Banjo
| Wc
| Ballkon
*Banesa e ka dhe depon e vetë.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20324
Çmimi: 330 € / muaji
Sipërfaqja: 85.00 m2
Dhoma: 4
Dhoma gjumi: 3
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesë 58m² me #QIRA në Dragodan

400 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atra ...
Banesa me sipërfaqe 58m² neto ndodhet në lagjen Dragodan. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shum ...
1 1 58.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 94m² me #QIRA në ‘Nartel Center...

600 € / muaji
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërt ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin ‘Nartel Center’, ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti ës ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 75m² me #QIRA në Dardani

400 € / muaji
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
2 1 80.00 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 91m² me #QIRA në Rrugën C

430 € / muaji
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shë ...
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të qetë për banim dhe ofron të gjitha kushtet dhe shërbimet e nevojshme për nj ...
2 1 91.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings