Banesa 85.30m² në #SHITJE në Rrugën C

950 € /m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 7 Tetor, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 85.30 m2

Përshkrimi

Banesat ndodhen në kompleksin që është duke u ndertuar nga kompania ‘Euro Abi’. Jane gjithsej 7 (shtatë) banesa të tipit 85.30m².
Kompleksi është i përcaktuar me kushte ndërtimore dhe me kushte urbane. Objekti përmban parkingje nëntokësore dhe mbitokësore.
Kompleksi shtrihet në një sipërfaqe prej 2 hektarësh, ku 37% prej saj është ndërtim kurse 63% tjetër do të jetë gjelbërim.
Banesat kanë laminat cilësor me kualitet të lartë, ngrohje qendrore nën dysheme, dritare 4 stinore, ashensor schindler, etj.
Banesat ndodhen në kate të ndryshme.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20840
Çmimi: 950 € /m²
Sipërfaqja: 85.30 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Nxehmje ndër dysheme
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë – Penthouse 67m² + 24m² në #SHI...

95,000 €
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar ...
​Banesa me sipërfaqe 67m² neto dhe 24m² terasë ndodhet në rrugën C, në objektin e ndertuar nga Tregtia. Banesa ka s ...
2 1 67.00 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 90.81m² në #SHITJE në Dragodan

1,200 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence̵ ...
Banesa me sipërfaqe 90.81m² ndodhet në Dragodan, në kompleksin ‘Manor Residence’, në afërsi të KFOR-it. ...
2 1 90.81 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 91.98m² në #SHITJE në Veternik

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar n ...
Banesa me sipërfaqe 91.98m² ndodhet Veternik, në kompleksin i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘Alb Dizajn’. ...
2 1 91.98 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesë 67.1m² në #SHITJE në ‘Linda Pre...

80,500 €
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga ...
Banesa me sipërfaqe 67.1m² ndodhet në kompleksin ‘Linda Premium’ ndërtuar nga Al Trade në lagjen Prisht ...
1 1 67.10 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings