Banesa 84m² në #SHITJE në kompleksin ‘Residenca e Mbretëreshës’, Aktash

1,230 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 31 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 84 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Residenca e Mbretëreshës’ e ndërtuar nga investitori R&Rukolli.
Kompleksi ofron hapësira komode të banimit, vendparkime të mjaftueshme dhe lokacion shumë të favorshëm me qasje të shpejtë në qendër.
• Kati i 9-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma Gjumi
• Banjo
• Wc
• Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 19957
Çmimi: 1,230 € / m²
Sipërfaqja: 84 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 109.5m² në #SHITJE në Emshir

1,250 € / m²
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një l ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Lesna’, në Emshir. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtat ...
3 2 110 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa – Duplex 135m² në #SHITJE në Br...

Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
3 1 135 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 94m² në #SHITJE në Lagjen ‘Kodr...

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ̵ ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Kodrina’ e ndërtuar nga kompania ndërtuese ‘Tregtia’. Ndodhet ...
2 1 94 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 100.2m² në #SHITJE në objektin e R...

150,000 €
Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit ...
Banesa ndodhet në Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel Exin, afër Stacionit të autobusëve. Banesa ndo ...
3 2 100 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings