Banesa 84m² me #QIRA në Dragodan.

360 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 2 Korrik, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 84 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në kompleksin ‘Butrinti’ ne Dragodan. Banesa ofron kushte shumë të mira banimi dhe ka parking te mjaftueshëm.
• Kati i 4-të
Banesa permban :
– Sallon me kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Wc
– Depo

ID e pronës: 20241
Çmimi: 360 € / muaji
Sipërfaqja: 84 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Lakrishtë

300 € / muaji
Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofro ...
Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte mjaft të mira pë ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Dardani.

330 € / muaji
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të m ...
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa pos ...
3 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 60m² me #QIRA në Ulpianë.

280 € /muaji
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa ësh ...
Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’. Banesa është tërësisht e mobiluar d ...
2 1 60 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 97m² me #QIRA në Lagjen Emshir

550 €
Banesa gjendet në objektin e ri të Partner&Dervisholli. • Kati i 2-të Banesa ka këtë r ...
Banesa gjendet në objektin e ri të Partner&Dervisholli. • Kati i 2-të Banesa ka këtë rënditje: • Qëndrimin dito ...
2 2 3 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings