Banesa 82m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

63,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 27 Mars, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 82 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër ‘VitaDent Polyclinic’, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Dardania’.
Banesa është komplet e mobiluar me mobile të reja dhe moderne, ka orientim Jug – Lindje, ndriçim natyral gjatë tërë ditës.
Banesa posedon sistemin e ngrohjes me rrymë, parking, ashensor dhe ka fletë poseduese.
Ndodhet në katin e 6-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| 1 Banjo
| 1 Depo
| 1 Ballkon

ID e pronës: 22379
Çmimi: 63,000 €
Sipërfaqja: 82 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Fletë poseduese
Infrastrukturë të plotë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesë 67.64m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

48,000 €
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, në kompleksin e ndërtuar nga BNT Construction. Objekti ku ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, në kompleksin e ndërtuar nga BNT Construction. Objekti ku ndodhet banesa posedon as ...
1 1 68 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 90.66m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

720 € / m²
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër ‘Eli Ab’. Banesa është komplet e mobiluar ...
Banesa ndodhet në Fushë Kosovë, afër ‘Eli Ab’. Banesa është komplet e mobiluar, posedon sistemin e ngro ...
2 1 91 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 59.75m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

650 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Hira Residence 2’, në Fushë Kosovë, ndërtim i Ac ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Hira Residence 2’, në Fushë Kosovë, ndërtim i Ace Group. Banesa ka një lo ...
1 1 60 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 63m² në #SHITJE në Fushë Kosovë

45,000 €
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Model Slovenia. Banesa ka një lokacion shumë të ...
Banesat ndodhen në Fushë Kosovë, ndërtim i Model Slovenia. Banesa ka një lokacion shumë të përshtatshëm për banim, ...
1 1 63 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings