Banesa 82.09m² në #SHITJE në ‘Durguti Towers’, Tophane.

95,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 22 Korrik, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Banjo
  • 82.09 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në Tophane në kompleksin e ndërtuar nga “Durguti Invest”. Banesa ndodhet në një objekt me cilësi të lartë ndërtimi.
Kompleksi ofron vendparkim të mjaftueshëm, ashensorë dhe garazhë. Banesa është shumë afër Qendrës, dhe është shumë e përshtatshme për banim.
• Kati i 2-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Wc
• Depo
• Ballkon
*Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në muajin Shtator-Tetor 2022.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20228
Çmimi: 95,000 €
Sipërfaqja: 82.09 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 45.5m² në #SHITJE në Mati 1

58,000 €
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Ba ...
Banesa me sipërfaqe 45.5m² ndodhet në lagjen Mati 1, në kompleksin Fisniku ndërtuar nga Bashkimi Projekt. Banesa ës ...
1 1 45.50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 94m² në #SHITJE në Emshir

Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
2 1 94.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 50.54m² në #SHITJE në objektin e Nart...

62,000 €
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin që është duke u ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në ...
1 1 50.54 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 83m² në #SHITJE në ‘Panorama Re...

1,100 € / m²
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Constru ...
Banesa gjendet në ‘Panorama Residence’, e ndërtuar nga ‘Premtimi Construction’. Banesa pose ...
2 1 83.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings