Banesa 71.8m² në #SHITJE në “Pika Prestige”

1,700 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 72 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e 2-të në kompleksin që është duke u ndërtuar nga “4A Pika”. Banesa ndodhet në një objekt ekskluziv dhe me cilësi të lartë ndërtimi.
Kompleksi ofron kushte shumë të mira për banim, si dhe ofron sigurim 24 orë, mirëmbajtje të objektit, dyer të blinduara kundër zjarrit, parking të mjaftueshëm, dy ashensorë etj, si dhe ndodhet shumë afër shkollës fillore “Naim Frashëri”, Qendrës së Mjekësisë Familjare, Sheshi “Nënë Tereza” dhe Parkut të Qytetit.
Banesa ka dritaret deri në dysheme (dritare franceze) me roleta me motor, izolim termik dhe akustik, parket bungu, etj.
• Kati i 5-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

ID e pronës: 19480
Çmimi: 1,700 € / m²
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 58.82m² në #SHITJE në Mati 1

56,000 €
Banesa ndodhet në Mati 1, në kompleksin ‘Ami Residence’. Objekti ku ndodhet ba ...
Banesa ndodhet në Mati 1, në kompleksin ‘Ami Residence’. Objekti ku ndodhet banesa do të ketë ashensor ...
1 1 59 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 110.89m² në #SHITJE te Prishtina e Re

111,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Ele ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re, ndërtim i Astral Construction, në kompleksin banesor Elena. Kompleksi është duke ...
3 1 111 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 76m² (neto) në #SHITJE në Dardani

120,000 €
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku, me orientim nga Jugu – Perëndimi – Veriu ...
Banesa ndodhet në Dardani, tek Parku, me orientim nga Jugu – Perëndimi – Veriu. Ndodhet në një lagje te ...
2 1 76 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 52.3m² në #SHITJE në objektin e ‘Nart...

1,300 € / m²
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ...
Banesa gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atr ...
1 1 52 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings