Banesa 71.8m² në #SHITJE në “Pika Prestige”

1,700 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 30 Maj, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 72 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e 2-të në kompleksin që është duke u ndërtuar nga “4A Pika”. Banesa ndodhet në një objekt ekskluziv dhe me cilësi të lartë ndërtimi.
Kompleksi ofron kushte shumë të mira për banim, si dhe ofron sigurim 24 orë, mirëmbajtje të objektit, dyer të blinduara kundër zjarrit, parking të mjaftueshëm, dy ashensorë etj, si dhe ndodhet shumë afër shkollës fillore “Naim Frashëri”, Qendrës së Mjekësisë Familjare, Sheshi “Nënë Tereza” dhe Parkut të Qytetit.
Banesa ka dritaret deri në dysheme (dritare franceze) me roleta me motor, izolim termik dhe akustik, parket bungu, etj.
• Kati i 5-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

ID e pronës: 19480
Çmimi: 1,700 € / m²
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesa 49.93m² në #SHITJE në kompleksin e Na...

50,000 €
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
1 1 50 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 90.99m² në #SHITJE në Bregun e Dielli...

900 € /m²
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Mega Building Construction’, prapa ...
Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga ‘Mega Building Construction’, prapa ‘Royal Mall’. ...
2 1 3 m2detajet
Banesa
E shitur

Garsonjerkë 45m² në #SHITJE në objektin e &#...

44,000 €
Garsonjerka ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek Hotel Narteli afër Sta ...
Garsonjerka ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek Hotel Narteli afër Stacionit të autobusëve. Gar ...
1 45 m2detajet
Banesa
E shitur

Garsonjerkë 40.80m² në #SHITJE në objektin e...

40,000 €
Garsonjerka ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek Hotel Narteli afër Sta ...
Garsonjerka ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek Hotel Narteli afër Stacionit të autobusëve. Gar ...
1 41 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings