Banesa 71.8m² në #SHITJE në Pika Prestige

1,700 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shtator, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 72 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e 1-rë në kompleksin që është duke u ndërtuar nga “4A Pika”. Banesa ndodhet në një objekt ekskluziv dhe me cilësi të lartë ndërtimi.
Kompleksi ofron kushte shumë të mira për banim, si dhe ofron sigurim 24 orë, mirëmbajtje të objektit, dyer të blinduara kundër zjarrit, parking të mjaftueshëm, dy ashensorë etj, si dhe ndodhet shumë afër shkollës fillore “Naim Frashëri”, Qendrës së Mjekësisë Familjare, Sheshi “Nënë Tereza” dhe Parkut të Qytetit.
Banesa ka dritaret deri në dysheme (dritare franceze) me roleta me motor, izolim termik dhe akustik, parket bungu, etj.
• Kati i 5-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë me tryezari
• 2 Dhoma gjumi
• Banjo
• Ballkon

ID e pronës: 19488
Çmimi: 1,700 € / m²
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesa 81m² (neto) në #SHITJE në Bregun e Di...

135,000 €
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të ...
Banesa gjendet në Bregun e Diellit afër Qendrës Tregtare. Ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm, në një lag ...
2 1 81 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 65.5m² në #SHITJE në Dardani

116,500 €
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shër ...
Banesa ndodhet në Dardani, në një ndër lagjet më të frekuentuara të qytetit, afër çdo shërbimi të nevojshëm dhe me ...
1 1 66 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 116m² në #SHITJE në ‘Nartel Cen...

Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nar ...
Banesa gjendet në lagjen Pejton në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit ‘Nartel’. Objekti është ...
3 1 116 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesa 79m² në #SHITJE në kompleksin ‘...

Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe për ...
Banesa ndodhet në ‘City View’, një kompleks banesor me pamje magjepëse dhe përrallore e vendosur në qen ...
2 1 79 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings