Banesa 65m² me #QIRA te Prishtina e Re

280 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 20 Prill, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 65 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet te Prishtina e Re, në kompleksin Park Residence, ndërtuar nga Berisha Group.
Objekti ku ndodhet banesa posedon ashensor dhe hapësirë parkingu të mjaftueshme për banorë.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale, është tërësisht e re dhe e pa banuar më parë.
Ndodhet në katin e 4-të dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Dhomë pune
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 22330
Çmimi: 280 €
Sipërfaqja: 65 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Dragodan

420 €
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tër ...
Banesa ndodhet në Dragodan në kompleksin e ndërtuar nga ‘Butrinti Group’. Banesa është tërësisht e mobiluar me mobi ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë – Zyre 95m² me #QIRA në Lagjen ...

430 €
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtu ...
Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Kulla e Zotnisë”, objekt ky i ndërtuar nga kompania e ndërtim ...
1 95 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 90m² me #QIRA në Rrugën B

400 € / muaji
Banesa ndodhet në Rrugën B. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim. Është e mobiluar n ...
Banesa ndodhet në Rrugën B. Ndodhet në lagje të përshtatshme për banim. Është e mobiluar në tërësi me mobilje të re ...
2 1 90 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesë 52m² me #QIRA në Emshir

400 €
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një la ...
Banesa gjendet në Emshir në kompleksin e kompanisë “Nartel Exin”. Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt ...
1 1 52 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings