Banesa 64m² në #SHITJE në Veternik

69,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 13 Tetor, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 64 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e ‘Exclusive 3’ nga kompania ‘EXDC’ në Veternik.
Banesa është komplet e mobiluar, ka të gjitha pajisjet e nevojshme, ka sistemin e ngrohjes me energji elektrike, ashensor, parking të jashtëm, këndin për fëmijë, sigurim 24 orë, dhe ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm dhe të qetë për banim. Banesa ka orientimin jug-lindje.
• Kati i 4-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimi ditor
• Kuzhinë dhe tryezari
• 1 Dhomë gjumi
• 1 Banjo
• 1 Ballkon

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20911
Çmimi: 69,000 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Penthouse 180+70m² në #SHITJE në Lagje të Mu...

Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe k ...
Banesa ndodhet në Lagje të Muhaxherëve në objektin e ndërtuar nga Trio Construction, dhe ka sipërfaqe banimi 180m² ...
3 2 250 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa të tipeve të ndryshme në #SHITJE te P...

1,200 € / m²
Banesat ndodhen në kompleksin banesor ‘Grey Towers’, i cili është duke u ndërt ...
Banesat ndodhen në kompleksin banesor ‘Grey Towers’, i cili është duke u ndërtuar nga ‘Delta Inve ...
Banesa
Në shitje

Banesa 97.2m² në #SHITJE në Puhiza 3, Velani

124,700 €
Banesa ndodhet në Velani, Rr.”Isa Kastrati”, ndërtues Puhiza 3. Banesa gjendet ...
Banesa ndodhet në Velani, Rr.”Isa Kastrati”, ndërtues Puhiza 3. Banesa gjendet në një lokacion shumë të ...
2 1 97 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 118m² në #SHITJE në kompleksin e R...

189,000 €
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë ...
Banesa ndodhet te Prishtina e Re në kompleksin e ndërtuar nga ‘ACG’, e projektuar të ketë qasje në Rrugën A. Banesa ...
3 2 118 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings