Banesa 64m² në #SHITJE në objektin e ‘Nartel’, Emshir

80,000 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Tetor, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 64 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në objektin e ndërtuar nga kompania Nartel, tek ‘Hotel Nartel’ afër Stacionit të autobusëve.
Banesa ndodhet në një lagje atraktive, të sigurt dhe shumë të qetë për banim.
Banesa është komplet e mobiluar dhe funksionale.
Objekti ka afër hotelin, fitnesin, hapësira gjelbëruese për fëmijë, mirëmbajtje të rregullt të objektit, sigurim 24 orë.
| Kati i 7-të
Banesa ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| Dhomë gjumi
| Banjo
| Depo
| Ballkon

ID e pronës: 20933
Çmimi: 80,000 €
Sipërfaqja: 64 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensor
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Klimë
Nxehmje me rrymë
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Në shitje

Banesa 73.36m² në #SHITJE në Rrugën C

1,250 €
Ofrohen për shitje banesa e tipit 73.36m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros ...
Ofrohen për shitje banesa e tipit 73.36m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living’ i cili është pro ...
1 1 73 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa 68.42m² në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros ...
Ofrohen për shitje banesa e tipit 68.42m², e cila ndodhet në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living’ i cili është pro ...
1 1 68 m2detajet
Banesa
Në shitje

Banesa në #SHITJE në Rrugën C

1,250 € / m²
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në komple ...
Ofrohen për shitje banesa të 6 tipeve të ndryshme, të cilat ndodhen në Rrugën C, në kompleksin ‘Fros Living&# ...
Banesa
Në shitje

Banesë – Duplex 187m² në #SHITJE në Dr...

1,650 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin afarist – banesor Artis të ndërtuar nga kompania e ndërtimit ...
Banesa ndodhet në kompleksin afarist – banesor Artis të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arti Group. Banesa është ...
3 2 187 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings