Banesa 60m² me #QIRA në Ulpianë.

300 € / muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit
Me qira

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 6 Dhjetor, 2023
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 60.00 m2

Përshkrimi

Banesa me sipërfaqe 60m² ndodhet në Ulpianë, në rrugën Taulantia.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe funksionale. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Ka këtë rënditje: Qëndrimi ditor | Kuzhinë me tryezari | 2 Dhoma gjumi | 1 Banjo | 2 Ballkona.
Ndodhet në një lokacion të përshtatshëm për banim.

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hapeni në Google Maps
ID e pronës: 20281
Çmimi: 300 € / muaji
Sipërfaqja: 60.00 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Banesë 70m² me #QIRA në Ulpianë

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 70m² ndodhet në Ulpianë, përballë shkollës fillore Hasan Prishtina. Ba ...
Banesa me sipërfaqe 70m² ndodhet në Ulpianë, përballë shkollës fillore Hasan Prishtina. Banesa është tërësisht e re ...
2 1 70.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 118m² me #QIRA në Ulpianë

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 118m² ndodhet në Ulpianë, tek Beni Dona. Banesa është tërësisht funksi ...
Banesa me sipërfaqe 118m² ndodhet në Ulpianë, tek Beni Dona. Banesa është tërësisht funksionale dhe e mobiluar. Sis ...
2 1 118.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 77m² me #QIRA në Rrugën C

500 € / muaji
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale ...
Banesa me sipërfaqe 77m² ndodhet në Rrugën C, tek Lin Project. Është tërësisht funksionale. Sistemin e ngrohjes e k ...
2 1 77.00 m2detajet
Banesa
Me qira

Banesë 80m² me #QIRA te Qafa

420 € / muaji
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është t ...
​Banesa me sipërfaqe 80m² ndodhet te Qafa, afër shkollës “Meto Bajraktari”. Banesa është tërësisht e mobiluar dhe f ...
2 2 80.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings