Banesa 60m² me #QIRA në Ulpianë.

280 € /muaji
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 15 Korrik, 2022
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 60 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Ulpianë, mbrapa AAK-së në objektet e ‘Taulantia’.
Banesa është tërësisht e mobiluar dhe ka hapësirë parkingu të mjaftueshme.
• Kati i 4-të
Banesa ka këtë renditje:
| Qendrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 2 Dhoma gjumi
| Banjo
| 2 Ballkona

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 20281
Çmimi: 280 € /muaji
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Nxehmje me rrymë
Parking

Të ngjajshme

Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Lakrishtë

300 € / muaji
Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofro ...
Banesa ndodhet në objektin afër ProCredit Bankës. Banesa është komplet e mobiluar dhe ofron kushte mjaft të mira pë ...
2 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 85m² me #QIRA në Dardani.

330 € / muaji
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të m ...
Banesa ndodhet tek Parku në Dardani, ka parking të mjaftueshëm dhe ofron kushte shumë të mira për banim. Banesa pos ...
3 1 85 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 84m² me #QIRA në Dragodan.

360 € / muaji
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Butrinti’ ne Dragodan. Banesa ofron kushte shumë ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘Butrinti’ ne Dragodan. Banesa ofron kushte shumë të mira banimi dhe ka pa ...
2 1 84 m2detajet
Banesa
E lëshuar

Banesa 97m² me #QIRA në Lagjen Emshir

550 €
Banesa gjendet në objektin e ri të Partner&Dervisholli. • Kati i 2-të Banesa ka këtë r ...
Banesa gjendet në objektin e ri të Partner&Dervisholli. • Kati i 2-të Banesa ka këtë rënditje: • Qëndrimin dito ...
2 2 3 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings