Banesa 59.25m² në #SHITJE në “BG CONSTRUCTION”

900 € / m²
Favorite
Rezultatet e kërkimit
E shitur

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Shtator, 2022
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 59.25 m2

Përshkrimi

Banesa gjendet në objektin e “BG CONSTRUCTION” në Emshir/Kalabri.
Banesa është tërësisht e re dhe e pa banuar si dhe ofron kushte shumë të mira për banim.
Objekti është i ndërtuar me kualitet shumë të lartë, posedon hapësira gjelbërimi si dhe këndin për fëmijë. Ka edhe parking të jashtëm.
• Kati i 3-të dhe 4-të
Banesa ka këtë rënditje:
• Qëndrimin ditor
• Kuzhinë me tryezari
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

ID e pronës: 19134
Çmimi: 900 € / m²
Sipërfaqja: 59.25 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
Ashensorë
Klimë
Nxehmje me rrymë
Oborr
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
E shitur

Banesë 90m² në #SHITJE në objektin e Nartel ...

1,270 € / m²
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Na ...
Banesa me sipërfaqe 90m² gjendet në lagjen Emshir, në objektin e ndërtuar nga kompania ‘Nartel Exin’, afër Stacioni ...
2 2 90.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 64m² në #SHITJE në Dardani

126,000 €
Banesa me sipërfaqe 64m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është e pajisur me fletë posedues ...
Banesa me sipërfaqe 64m² neto ndodhet në Dardani. Banesa është e pajisur me fletë poseduese. Sistemin e ngrohjes e ...
2 1 64.00 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 92.72m² në #SHITJE në ‘TED Resi...

1,300 € / m²
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga ...
Banesa ndodhet në kompleksin ‘TED Residence’ i cili është duke u ndërtuar nga kompania ‘LesnaR ...
2 1 92.72 m2detajet
Banesa
E shitur

Banesë 93m² neto në #SHITJE te Prishtina e R...

70,000 €
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërës ...
Banesa me sipërfaqe 93m² neto ndodhet te Prishtina e Re, afër Eulex-it. Banesa është tërësisht funksionale, sistemi ...
2 1 93.00 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings