Banesa 42m² me #QIRA në Ulpianë

250 €
Favorite
Rezultatet e kërkimit

Të gjitha:

  • Postuar me:
  • 24 Janar, 2023
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Banjo
  • 42 m2

Përshkrimi

Banesa ndodhet në Ulpianë, afër Soliterave.
Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, sistemin e ngrohjes e ka me Termokos. Ka lokacion tejet të përshatshëm për banim, në afërsi të të gjitha shërbimeve të nevojshme për klientë.
Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe ka këtë rënditje:
| Qëndrimi ditor
| Kuzhinë me tryezari
| 1 Dhomë gjumi
| 1 Banjo

Qyteti:
Lagjja:
Shteti:
Shteti: Kosovë
Hepeni në Google Maps
ID e pronës: 21753
Çmimi: 250 €
Sipërfaqja: 42 m2
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Veçori tjera
E mobiluar
Hapësira gjelbëruese
Nxehmje me Termokos
Parking
Sistem sigurie me kamera

Të ngjajshme

Banesa
Me qira

Penthouse 205m² me #QIRA në Dragodan / Arbër...

1,700 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lag ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan. B ...
3 2 205 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 225m² me #QIRA në Dragodan / Arbër...

1,700 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lag ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan. B ...
3 3 225 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse 250m² me #QIRA në Dragodan / Arbër...

1,300 €
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lag ...
Banesa ndodhet në kompleksin e kompanisë ‘Tregtia’, afër Komunës së re, në lagjen Arbëria – Dragodan. B ...
3 2 250 m2detajet
Banesa
Me qira

Penthouse – Duplex 160 + 130m² me #QIR...

Penthouse – Duplex ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga K ...
Penthouse – Duplex ndodhet në Aktash, në objektin ‘Prishtina Stars’ e ndërtuar nga Konak, dhe ka sipërfaqe ba ...
4 3 290 m2detajet
  • Kërkim i zgjeruar

Compare Listings